0 800 201 511 Безкоштовно по Україні

Дізнайтесь, як ми піклуємося про вашу безпеку під час пандемії

Коротко про нас

Іконка 2 роки

4 роки на ринку

Понад 8000
задоволених клієнтів

Іконка ідеальний результат

Ідеальний результат

Виїжджаємо на повторну чистку для усунення недоліків за вашим запитом

Прозоре ціноутворення

В нас фіксовані ціни, які не змінюються через обставини

Іконка Безпека

Безпека

У разі, якщо щось піде не так - надамо компенсацію

Професійні клінери

3 етапи відбору перед
початком роботи

Оплата

Готівкою або терміналом
після завершення замовлення

Миття вікон і балконів

Замовити

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРИБИРАННЯ

Ми приїжджаємо в призначений час з усім необхідним обладнанням і професійними миючими засобами, після чого приступаємо до Миття вікон. Після закінчення миття вікон та балконів, вам залишається тільки прийняти роботу.

ЩО КЛІНЕРА ПОМИЮТЬ

Ми вимиємо скло з обох сторін, очистимо рами всередині і ззовні. Також протремо підвіконники та додатково помиємо москітні сітки.

Скільки коштує миття вікон?

У вартість входить миття вікон з обох сторін

Звичайне

Вимиємо скло з обох сторін, очистимо рами всередині і зовні.

Також протремо підвіконники та додатково помиємо москітні сітки.

150

грн/м

Після ремонту

200

грн/м

Відгуки про нас

Відповіді на запитання

Безпека - понад усе

Проходимо температурний скринінг перед кожним замовленням.
Працююємо винятково в масках і рукавичках.
Дезінфікуємо весь інвентар після кожної чистки.

З нами ви можете бути спокійні за своє здоров’я.

Мені потрібно щось підготувати для миття вікон?

Ви можете підготувати драбину, щоб зробити миття вікон більш ретельним. Якщо у вас немає драбини, ми помиємо вікна там, де дістанемо. Також можна зняти москітні сітки і розкрутити подвійні вікна, якщо ви хочете, щоб їх помили.

Я можу залишити клінера одного в квартирі?

Ви можете спокійно залишити клінерів мити вікна і піти по справах. Тільки не забудьте повернутися додому до закінчення миття, щоб прийняти роботу.
Якщо ви залишитеся вдома, то перед миттям вікон розкажіть хлопцям про особливості квартири – тоді вони не потурбують вас, поки не закінчить.

Як відбувається оплата?

Зручним для вас способом: готівкою або карткою через термінал. Ви оплачуєте після виконання замовлення.

Щодня віконні конструкції піддаються впливу пилу, кіптяви, особливо в умовах великого мегаполісу, такого як Київ. Дивитися на визначні пам’ятки столиці через тьмяне скло — це сумнівне задоволення, яке викликає виключно поганий настрій.

Для досягнення ідеальної чистоти краще замовити професійне миття вікон в Києві. Спеціально навчені клінери швидко видалять розводи, пил та інші забруднення зі скляної поверхні, очистять підвіконня. Ваші вікна будуть сяяти, забезпечуючи якісне освітлення приміщення в денний час, зберігаючи привабливість дизайну квартири.

Що входить до асортименту клінінг-послуг

Миття вікон в квартирі в Києві — трудомістка процедура. Сучасні пластикові вироби — примхливі конструкції, якісне очищення яких забирає чимало часу, вимагає акуратності і запасу терпіння. Небезпека процедури підвищується, якщо ви живете на висоті, наприклад, на останньому поверсі багатоповерхового будинку. Щоб позбавити себе від турбот, зверніться до клінінгової компанії — миття вікон в Києві виконується фахівцями із застосуванням ефективних, сертифікованих в Європі очисних засобів, які відрізняються гіпоалергенною формулою; функціонального інвентарю та сучасного обладнання. Професіонали добре знають всі нюанси якісного догляду за скляними і металопластиковими поверхнями.

Миття вікон в квартирі в Києві включає в себе:

  • очищення підвіконь;
  • протирання відкосів і відливів;
  • очищення рам з зовнішньої і внутрішньої сторони;
  • мийку скла. У вартість входить миття вікон з обох сторін;
  • протирання фурнітури елементів, наприклад, ручки;
  • очищення простору між рамами (ущільнювачів, щілин).

Клінер компанії Chystota додатково вимиє москітні сітки. Щоб йому було комфортно працювати, особливо якщо потрібно очистити високі панорамні конструкції від бруду і розводів, необхідно підготувати для нього драбину. Якщо у вас її немає, то клінер помиє вікна там, де дістане. Працівники компанії Chystota здійснюють очищення конструкцій виключно в масках і рукавичках. Після кожного виїзду інвентар піддається дезінфекції, що дозволяє гарантувати безпеку.

Переваги співпраці з клінінговою компанією «Чистота»

Наші пріоритети — якісне миття віконних ПВХ-конструкцій та здоров’я клієнта. Саме тому клінінгова компанія «Чистота» практикує професійний підхід до роботи, застосовуючи для очищення безпечні засоби, які дозволяють надовго зберегти чистоту скляної поверхні за рахунок поліпшення її водовідштовхувальних властивостей.

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте:

  1. Ідеальний результат. Наші клінери готові вимити вікна як стандартні (одно-, двох- або трьохстворчаті), так і панорамні моделі, засклені балкони та лоджії, еркерні конструкції, зимовий сад, вітражі і вітрини. Для клінерів компанії «Чистота» важкодоступні місця — це не проблема. Перед початком робіт вони обов’язково узгоджують з клієнтом, де необхідно прибирати, а де ні. Якщо вас не влаштує результат, виїжджаємо на повторну чистку для усунення недоліків.
  2. Гарантію вигідної ціни. Клінінгова компанія «Чистота» дотримується принципів раціонального ціноутворення, щоб ви не переживали, скільки коштує миття вікон в Києві. При цьому існує окремий прайс на очистку конструкцій після проведення ремонту в квартирі або офісі. Вартість миття віконних конструкцій розраховується за 1 м кв. Ціна клінінг-послуг фіксована і не змінюється в силу обставин.
  3. Безкоштовний виїзд фахівців на об’єкт. У нас немає прихованих платежів. Клінеру не потрібно видавати кошти «на бензин» та на інші витрати.
  4. Безпеку. Наші працівники дбайливо ставляться до чужого майна. У разі, якщо щось буде зіпсовано, Chystota надає компенсацію.

Наш «Кодекс якості» складається з 4 законів: задоволений клієнт, своєчасне надання послуг, відповідальність і надійність. Клінери очищають вікна акуратно і швидко, залишаючи приємні враження замість розводів!

Close icon
Large image
Close black
🚧

Ми активно працюємо, щоб зробити послугу для вас

Очікуйте в березні