Прості відповіді на складні питання:

Чи потрібно вам бути вдома під час прибирання?

Замовити хімчистку можна без проблем, і ваші плани від того не постраждають. Більшість клієнтів йдуть по своїх справах, поки ми прибираємо. Ми не підриваємо довіру замовників і цінуємо власну репутацію.

А додатковий інвентар вам потрібен?

В ціну прибирання входить використання засобів, створених спеціально для нашої техніки. Нам потрібний лише доступ до води.

Зникли або зламались речі?

Не варто хвилюватись. Підкреслимо, що впевнені у своїх виконавцях, але заради Вашої безпеки створили власний страховий резерв. Принципово не працюємо з страховими компаніями через повільність розгляду страхових випадків. Поки вони будуть місяцями вирішувати ситуацію і штучно занижувати відшкодування – ми вирішимо проблему за 1 день. Спеціаліст із контролю якості працює паралельно із клінером.

Скільки часу триває чистка?

Вирішальну роль відіграє ступінь забрудненості і об’єм роботи. В середньому тривалість чистки складає: матрацу – 40 хв, килиму – 60 хв, дивану – 40-70 хв, крісла – 20-30 хв.

Кому я довіряю прибирання свого дому?

Клінери проходять не лише відбір, але й на практиці повинні довести засвоєння теорії. Ми гордимось кожним спеціалістом команди. Завдяки розробленому американськими спеціалістами навчальному курсу ми навчаємо нових працівників мистецтву прибирання. Більше 70% клінерів команди працюють у нас з 1 дня. Нових набираємо лише за рекомендацією і з досвідом роботи у даній сфері від 2 років.

Які гарантії?

Клінери забезпечать ретельне прибирання, після закінчення якого Ви особисто перевірите якість виконаної роботи.

Чим відрізняється суха чистка від вологої?

Суха чистка ретельно очищає поверхню від бруду і знищує усіх пилових кліщів, які живуть у 80% килимів та меблів. Волога чистка виконується лише після сухої. Чому? Не треба бути генієм, щоб знати аксіому “Бруд + вода = болото”. Ми застосовуємо вологу чистку у випадку наявності плям на поверхні і неприємного запаху.

Як часто потрібно проводити чистку?

Ми рекомендуємо робити суху чистку килимів кожні 4-6 місяців, а вологу чистку не менше, аніж 1 раз на рік. Обіцяємо приємно здивувати знижками постійних клієнтів. Діє програма лояльності.

Як оплатити наші послуги?

Ми працюємо на результат і гарантуємо 100% якості без передплати. Оплачуйте лише після того, як результат повністю Вас влаштує. Оплачуйте зручним для Вас методом – готівкою чи переказом на банківський рахунок.

Навіщо витрачатись на професійну чистку килимів, якщо в мене є дорогий порохотяг?

Навіть найдорожчий порохотяг не замінить послуг професіоналів, які використовують великий спектр хімічних засобів очищення і новітню техніку.

Close icon
Large image
Close black
🚧

Ми активно працюємо, щоб зробити послугу для вас

Очікуйте в березні