0 800 201 511 Безкоштовно по Україні

Блог компанії Чистота

Як швидко почистити горизонтальні жалюзі

Дерев'яні, бамбукові, пластикові, алюмінієві жалюзі – це стильне, красиве рішення для оформлення вікна. Однак коли вони використовуються тривалий час, то стають справжнім порохозбірником. Як почистити жалюзі в домашніх умовах?

Перевірені методи усунення запаху котячої сечі

Коти — домашні улюбленці мільйонів жителів України. Однак ласкаві «пухнастики» не тільки дарують приємні емоції, але й доставляють чимало клопоту, особливо, коли починають «мітити» територію. У таких ситуаціях гостро постає наступне питання: «Як усунути запах котячої сечі?».

Як позбутися запаху сигаретного диму в приміщенні?

Запах диму від сигарет — один з найбільш стійких та жахливих. Він просочується в стіни, в'їдається в меблі та текстиль. У приміщенні, де часто палять, на стінах можна побачити жовтий смоляний наліт, який також виступає джерелом неприємного «амбре».

Як відмити кахельну плитку на кухні

Відмити плитку на кухні – одне з найскладніших завдань для кожної господині. Це приміщення є ключовим у будинку або квартирі. Тому прибирати в ньому доводиться регулярно й ретельно.

Як прибрати грибок зі стін

З'явилися неестетичні чорні плями на стелі, стінах або на підлозі? Повинні засмутити вас: це – грибок, поширене явище в житлових приміщеннях. Найпростіший організм стає видно неозброєним оком, коли він об'єднується у великі колонії та починає розростатися на поверхні.

Фотографія пральної машини

3 прості способи зберегти свіжість постелі довше

У холодну пору регулярне прання постелі викликає незручності: вдома ніде повісити, балкону немає, надворі дощить… Будемо відвертими - нам би дуже хотілось, щоб свіжість зберігалась хоча б удвічі довше.

Отримайте розрахунок вартості чистки або прибирання

  +38
  Error Iccon

  Здається, ви помилились при вводі номера.

  Натискаючи «Розрахувати вартість»,
  я даю згоду на обробку персональних даних

  Close icon
  Large image
  Close black
  🚧

  Ми активно працюємо, щоб зробити послугу для вас

  Очікуйте в березні