...
0 800 209 751 Безкоштовно по Україні

Як помити вікна зовні

Миття вікон зовні вимагає часу та енергії, але воно того варте. Виблискуючого скла без плям, яке у вас залишиться після миття вікон, достатньо, щоб ви витратили гроші в якісне миття. Але клінінг вікон назовні може бути дуже небезпечним, якщо ви не знаєте, що робите. Наступні поради з безпеки допоможуть вам не допустити часті помилки і отримати ідеальний результат.Як помити вікна зовні

Що вам знадобиться

Прилади для миття вікон відіграють істотну роль в отриманні необхідного результату. Перед прибирання переконайтеся, що все підготували, тоді вам буде набагато легше. Отже, про що варто подбати заздалегідь?

ЗІЗ

Засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) потрібні на будівельних майданчиках. Хоча ви нічого не будуєте, ви все одно будете зовні і це досить небезпечно. Перевірте погоду і одягніться відповідно, перш ніж почати мити зовнішні вікна.

Використовуйте правильний засіб

Багато засобів призначені для чищення вікон, але вони їх не очищають. Використовуйте розчин чистої води та кілька крапель рідини для миття посуду, перш ніж використовувати засіб для чищення вікон. Мильний розчин допоможе зробити ваші вікна блискучими та блискучими.

Оцініть висоту

Що знаходиться під вікном? Оцініть простір під вікнами, перш ніж мити їх. Це важливо, тому що, якщо ви впадете, ви не захочете приземлитися на тверде покриття, сміття або машину. Не дозволяйте траві обдурити вас: вона може виглядати м’якою, але падіння може бути дуже болючим.

Найміть професіонала

Якщо ви живете в квартирі в багатоповерховому будинку або хочете помити вікна офісу/кафе, вам потрібно найняти професіонала. Якщо ви живете в одноповерховому будинку, миття зовнішніх вікон не буде таким складним. Однак, миття вікон у багатоповерхових будинках може бути надзвичайно небезпечним без належного захисного обладнання. Крім того, фахівці з миття вікон спеціально навчені роботі із таким обладнанням. Крім того, якщо ви боїтеся висоти, миття вікна другого або третього поверху виявиться для вас дуже складним завданням.

Інструменти для миття вікон зовні

Якщо ви використовуєте звичайні засоби для чищення, видалити стійкі забруднення з внутрішньої і зовнішньої сторони прозорого скла буде особливо складно. Паперові рушники залишають після себе волокна, які засмічують вікно, тому ними краще не користатися. Такі інструменти, як робот для миття вікон або щітка з магнітом зроблять процес прибирання набагато швидшим та приємнішим. Але навіть якщо у вас немає таких інструментів, можна досягти бажаного результату, використовуючи просту швабру для миття вікон.

Найкращий спосіб забезпечити блиск без розлучень – переконатися, що вся вода та мило видалені з вікна. Використовуйте скребок із гумовим лезом, щоб провести по склу зверху донизу та прибрати зайву воду. Використовуйте для високих зовнішніх вікон спеціальну швабру.

Якщо ви живете в кліматі, де буває багато дощів, можливо, ви захочете спробувати нанести на вікна водовідштовхувальні засоби. Ці спеціальні спреї, що частіше використовуються на вітровому склі автомобілів, змушують воду збиратися в краплі і легше скочуватися з вікон, що призводить до меншої кількості плям.

Для повсякденного прибирання ви можете використовувати липкий валик для видалення пилу та бруду з шибок. Для більш ретельного очищення зніміть сітки з вікна та промийте їх водою з милом. Також важливо мати окремі інструменти для очищення внутрішньої та зовнішньої сторони вікна. Обидві сторони вікна будуть брудними, але зовнішній бік – особливо. Замість того, щоб використовувати ту саму серветку з мікрофібри, купіть декілька штук.

Як часто треба мити вікна зовні

Рекомендується мити вікна всередині та зовні двічі на рік, восени та навесні, щоб запобігти накопиченню жорстких мінеральних відкладень, які виникають через дощ. Чим більше ви відкладаєте миття вікон, тим глибше стають плями, і вам потрібно буде покладатися на агресивніші хімікати для їх видалення.

Замовити миття вікон зовні

Якщо ви хочете, щоб роботу було виконано якісно, ​​довірте її професіоналам. Мийники вікон у компанії “Чистота” мають досвід, знання та використовують новітні технології, щоб ваші вікна були ідеально чистими довгий час. Наші клінери використовують у своїй роботі найсучасніші методики та інструменти. Це означає, що вам не потрібно йти і купувати купу засобів для миття вікон. Просто викличте професіоналів, і вони привезуть найкраще обладнання для роботи.

Професійне миття вікон можна вважати інвестицією у ваш будинок, оскільки вона допоможе вашим вікнам прослужити довше і захистить їх від зношування. Вартість найму професійного мийника вікон набагато менша, ніж витрати на заміну вікон.
Якщо ви хочете швидше вирішити питання з миттям вікон, зателефонуйте нам за номером 0 800 209 486. Наш менеджер проконсультує вас з питань, що залишилися, і допоможе розрахувати вартість миття ваших вікон. Пам’ятайте, що послуги промислових альпіністів оплачуються окремо. Будемо раді допомогти вам!

Отримайте розрахунок вартості чистки або прибирання

  Отримайте розрахунок вартості хімчистки, надішліть заявку і менеджер вам зателефонує протягом години
  +38
  Error Iccon

  Здається, ви помилились при вводі номера.

  Натискаючи «Розрахувати вартість»,
  я даю згоду на обробку персональних даних

  Останні новини

  Генеральная уборка домов во Львове

  Генеральне прибирання будинків у Львові. Покрокова інструкція

  Для більшості з нас генеральне прибирання будинку — це рутинна робота, яка може легко загубитися поміж роботою, хобі та сном. Саме тому контрольний список прибирання вдома може бути надзвичайно корисним. Так легко забути про все, що потрібно зробити, але список для ретельного прибирання — це спосіб, за допомогою якого можна відстежувати все, що ви зробили, і все, що потрібно зробити.

  Генеральная уборка кухни - пошаговая инструкция

  Генеральне прибирання кухні – покрокова інструкція

  Коли ви востаннє ретельно прибирали свою кухню? Хоча багато хто з нас миє підлогу і протирає стільниці кожні кілька днів, цього все ж таки недостатньо. Крім цього необхідне повне прибирання кухні щомісяця. Жирні плями та залишки їжі можуть залишитися назавжди, якщо не позбавлятися їх регулярно. Ми хочемо поділитися інструкцією з генерального прибирання кухні, яке допоможе значно спростити та прискорити процес прибирання.

  Close icon
  Large image
  Close black
  🚧

  Ми активно працюємо, щоб зробити послугу для вас

  Очікуйте в березні
  Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.