0 800 209 751 Безкоштовно по Україні

Генеральне прибирання кухні – покрокова інструкція

Коли ви востаннє ретельно прибирали свою кухню? Хоча багато хто з нас миє підлогу і протирає стільниці кожні кілька днів, цього все ж таки недостатньо. Крім цього необхідне повне прибирання кухні щомісяця. Жирні плями та залишки їжі можуть залишитися назавжди, якщо не позбавлятися їх регулярно. Ми хочемо поділитися інструкцією з генерального прибирання кухні, яке допоможе значно спростити та прискорити процес прибирання.Генеральне прибирання кухні

Поетапне прибирання кухні

У будь-якому процесі важливий системний підхід. Отже, з чого розпочати генеральне прибирання кухні?

Зробіть швидке попереднє прибирання і позбавтеся від мотлоху

Прибирання очищеної та організованої кімнати займає набагато менше часу. Перед ретельним генеральним прибиранням на кухні швидко наведіть порядок та протріть пил. Крім того, зберігайте продукти в коморі, а кухонне начиння – у відведеній для нього шафі. За допомогою ганчірки або серветки з мікрофібри протріть полиці, шафи та все, що збирає пил. Ви також можете прибрати пил з картин і фотографій, що висять на стінах вашої кухні. Не забудьте також протерти підвіконня та жалюзі.

Холодильник та морозильна камера

Генеральне прибирання кухні також включає в себе прибирання всередині холодильника. Для початку вийміть все з холодильника. Ви можете протерти його зсередини сумішшю гарячої води та двох столових ложок харчової соди. Крім того, це ідеальний момент, щоб упорядкувати продукти та викинути все зайве. Хочете позбутися неприємних запахів у холодильнику? Залиште всередині трохи простої харчової соди, і вона вбере запахи!

Плита

Очищення плити означає видалення жирних плям та інших залишків їжі. Спочатку зніміть решітки та кришки пальників та замочіть їх у теплій мильній воді. За допомогою ганчірки видаліть крихти, сміття та весь сухий бруд з поверхні плити. Чищення важкодоступних місць залежить від типу плити:

 • Для скляних плит використовуйте вологі серветки з мікрофібри або губку.
 • Для електричних плит використовуйте не абразивну тканину або губку.
 • Для газових плит можна використовувати абразивну губку або щітку для прибирання.

Потім вимийте решітки та ковпаки пальників. Дайте їм висохнути, перш ніж поставити їх на місце.

Прибирання всередині печі

Духовки зазвичай мають функцію самоочищення. Однак, перш ніж використовувати цей варіант, варто видалити крихти і жир, що накопичився, щоб уникнути небезпеки займання. Спочатку витягніть решітки, щоб помити їх. Потім використовуйте вологу тканину для очищення поверхонь. Якщо є жирні плями, що важко видаляються, ви можете використовувати знежирювач або інші засоби для чищення.

Прибирання всередині мікрохвильової печі

Спершу вийміть зйомну пластину з мікрохвильової печі та вимийте її водою із засобом для миття посуду. Для чищення всередині мікрохвильової печі використовуйте вологу тканину.

Посудомийна машина

Багато посудомийних машин також самоочищаються. Перш ніж запускати функцію автоматичного очищення, вийміть ґрати, фільтр та все, що можна зняти. Приберіть бруд та сміття всередині машини. Якщо у посудомийній машині немає функції самоочищення, запустіть цикл гарячої води, але залиште всередині чашку з оцтом. Потім запустіть ще один цикл, але насипте трохи харчової соди на дно посудомийної машини.

Продезінфікуйте стільницю та раковину

Витерти видимий бруд зі стільниці та раковини недостатньо; краще їх дезінфікувати. Стільниці достатньо протерти дезінфікуючим розчином. Однак будьте обережні і використовуйте відповідний засіб для чищення в залежності від матеріалу столу. Потім протріть раковину, кран і його ручки серветкою, що дезінфікує.

Прибирання в кухонних шафках

Щоб по-справжньому ретельно очистити кухню, вийміть посуд із шаф та ящиків. Використовуйте тканину з мікрофібри, щоб очистити сміття або пил, які могли потрапити до шаф. Використайте цей момент, щоб реорганізувати та позбутися речей, які вам не потрібні, таких як зіпсута їжа та просто непотрібні речі, які лежать там роками без використання.

Миття підлоги

Як і в будь-якій іншій кімнаті, останнє, що ви повинні мити на кухні, це підлога. Почніть з підмітання або прибирання пилососом. Потім вимийте підлогу, зосередившись на очищенні плям.

Коли потрібен клінінг

Вищеописані етапи допоможуть досягти чистоти, але це не призведе до ідеального результату. Для по-справжньому чистої до блиску кухні варто викликати клінінг. “Чистота” – клінінгова компанія у Львові, яка надає якісні послуги як генерального прибирання кухні, так і інших кімнат.

Ви можете замовити прибирання окремої кімнати, або всієї квартири чи будинку – у будь-якому випадку ви отримаєте той результат, який вам потрібен. Професійні клінери дезінфікують усі забруднені поверхні та наведуть порядок, який ще довго вас радуватиме. Базове прибирання або генеральне – в обох випадках ви заощадите свій час та сили.

Ціна прибирання кухні

На ціну прибирання впливає кілька факторів: розмір приміщення, тип прибирання, додаткові послуги, якщо вони необхідні. Для розрахунку вартості зателефонуйте нашим менеджерам за номером 0 800 209 486, і вони скажуть точну суму і дадуть відповідь на всі питання.

Отримайте розрахунок вартості чистки або прибирання

  Отримайте розрахунок вартості хімчистки, надішліть заявку і менеджер вам зателефонує протягом години
  +38
  Error Iccon

  Здається, ви помилились при вводі номера.

  Натискаючи «Розрахувати вартість»,
  я даю згоду на обробку персональних даних

  Close icon
  Large image
  Close black
  🚧

  Ми активно працюємо, щоб зробити послугу для вас

  Очікуйте в березні