0 800 201 511 Безкоштовно по Україні

3 прості способи зберегти свіжість постелі довше

У холодну пору регулярне прання постелі викликає незручності: вдома ніде повісити, балкону немає, надворі дощить… Будемо відвертими – нам би дуже хотілось, щоб свіжість зберігалась хоча б удвічі довше.

Пункт 1
Фотографія пральної машини
Пункт 1

Вмикайте у пральній машинці вищу температуру.

Підняття температури всього на 10 градусів покращить якість прання аж утричі! Частинки відмерлої шкіри у перемішку із шкірним жиром щільно забиваються між волокнами тканини. І через це прання при недостатньо високій температурі не вимиває весь бруд до кінця. Тому і трапляється так, що через кілька днів постіль втрачає свіжість.

Пункт 2
Фотографія як жінка кладе брудні речі в пральну машину
Пункт 2

Додайте трішки крохмалю.

Крохмаль, ніби губка, вбирає у себе зайву вологу. Він затримується між волокнами і виконує функцію додаткового сорбента. Також підкрохмалення постелі збільшує її термін використання, адже вологість і бруд затримуються у частинках крохмалю, як в надійних капсулах.

Пункт 3
Фотографія як жінка прасує речі
Пункт 3

Ретельно випрасуйте постіль.

Праска - чудовий дезінфектор. Попрасуйте добряче усі простині та наволочки і таким чином позбудетесь від мікроскопічних бактерій, які часто є причиною неприємного запаху ліжка. А щоб постіль, яка лежить у шафі, мала приємний аромат - покладіть біля неї пакетик зеленого чаю або натуральне мило з ефірними оліями.

А раз у пів року кличте наших хлопців на професійну чистку матраців. Адже пилових кліщів вам навряд чи вийде самим знищити. А ці паразити можуть завдавати жахливих наслідків для здоров’я: від кашлю до бронхіальної астми 🙁

Ми подбаємо про ваше чудове самопочуття та подаруємо неймовірну свіжість усій домівці!

Отримайте розрахунок вартості чистки або прибирання

  +38
  Error Iccon

  Здається, ви помилились при вводі номера.

  Натискаючи «Розрахувати вартість»,
  я даю згоду на обробку персональних даних

  Close icon
  Large image
  Close black
  🚧

  Ми активно працюємо, щоб зробити послугу для вас

  Очікуйте в березні