0 800 201 511 Безкоштовно по Україні

3 прості способи зберегти свіжість постелі довше

У холодну пору регулярне прання постелі викликає незручності: вдома ніде повісити, балкону немає, надворі дощить… Будемо відвертими – нам би дуже хотілось, щоб свіжість зберігалась хоча б удвічі довше.

Пункт 1
Фотографія пральної машини
Пункт 1

Вмикайте у пральній машинці вищу температуру.

Підняття температури всього на 10 градусів покращить якість прання аж утричі! Частинки відмерлої шкіри у перемішку із шкірним жиром щільно забиваються між волокнами тканини. І через це прання при недостатньо високій температурі не вимиває весь бруд до кінця. Тому і трапляється так, що через кілька днів постіль втрачає свіжість.

Пункт 2
Фотографія як жінка кладе брудні речі в пральну машину
Пункт 2

Додайте трішки крохмалю.

Крохмаль, ніби губка, вбирає у себе зайву вологу. Він затримується між волокнами і виконує функцію додаткового сорбента. Також підкрохмалення постелі збільшує її термін використання, адже вологість і бруд затримуються у частинках крохмалю, як в надійних капсулах.

Пункт 3
Фотографія як жінка прасує речі
Пункт 3

Ретельно випрасуйте постіль.

Праска - чудовий дезінфектор. Попрасуйте добряче усі простині та наволочки і таким чином позбудетесь від мікроскопічних бактерій, які часто є причиною неприємного запаху ліжка. А щоб постіль, яка лежить у шафі, мала приємний аромат - покладіть біля неї пакетик зеленого чаю або натуральне мило з ефірними оліями.

А раз у пів року кличте наших хлопців на професійну чистку матраців. Адже пилових кліщів вам навряд чи вийде самим знищити. А ці паразити можуть завдавати жахливих наслідків для здоров’я: від кашлю до бронхіальної астми 🙁

Ми подбаємо про ваше чудове самопочуття та подаруємо неймовірну свіжість усій домівці!

Отримайте розрахунок вартості чистки або прибирання

  Отримайте розрахунок вартості хімчистки, надішліть заявку і менеджер вам зателефонує протягом години
  +38
  Error Iccon

  Здається, ви помилились при вводі номера.

  Натискаючи «Розрахувати вартість»,
  я даю згоду на обробку персональних даних

  Останні новини

  Помити вікна без розводів

  Процес миття вікон нескладний, якщо вони невеликі і розташовані на першому поверсі свого будинку. Але все ускладнюється, коли необхідно вимити скло великої площі в багатоквартирному будинку. Тож недивно, що багато хто займається цим пару раз на рік. Але на чистоту вікон впливають погодні умови та інші фактори, тому зовні вони швидко забруднюються, від снігу або дощу утворюються розводи і в підсумку світлопроникність їх знижується. Ми розповімо, що знадобиться для сяючої чистоти ваших вікон, на якому б поверсі вони не були розташовані і яку б площу не займали.

  Як помити батареї опалення

  Батареї опаленнязбирають на собі пил і бруд, і також, як і інші предмети домашнього ужитку, мають потребу в чищенні. Ретельна промивка потрібна радіаторам, навіть якщо на них немає видимих забруднень. Між секціями обов'язково буде накопичуватися пил, який впливає на тепловіддачу і створює проблеми алергікам. Очищати чавунні чи сталеві радіатори необхідно приблизно раз на тиждень, оскільки видаляти свіжий бруд завжди простіше, ніж застарілий.

  Close icon
  Large image
  Close black
  🚧

  Ми активно працюємо, щоб зробити послугу для вас

  Очікуйте в березні